China, Hong Kong, Tuen Mun District, Tuen Mun Town, Tuen Mun Heung Sze Wui Road, Ting Hei House
HK$15,000 / month
短租
短租
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
HK$15,000
Price per m²
HK$333
The listing is located at China, Hong Kong, Tuen Mun District, Tuen Mun Town, Tuen Mun Heung Sze Wui Road, Ting Hei House
Loading map