China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Mut Wah Street 55-79, On Ning Building
HK$11,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
HK$11,500
Price per m²
HK$411
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Mut Wah Street 55-79, On Ning Building
Loading map