China, Hong Kong, Sai Kung District, Tiu Keng Leng, Chui Ling Road, Metro Town and LePoint
HK$29,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
61 m²
Price
HK$29,500
Price per m²
HK$484
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Tiu Keng Leng, Chui Ling Road, Metro Town and LePoint
Loading map