King Ming Court, Sai Kung District, Hong Kong, China
HK$13,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
59 m²
Price
HK$13,800
Price per m²
HK$234
The listing is located at King Ming Court, Sai Kung District, Hong Kong, China
Loading map