China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Green Lane
HK$50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
143 m²
Price
HK$50,000
Price per m²
HK$350
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Green Lane
Loading map