China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Mut Wah Street 31-41, Nam Yeung Mansion
HK$11,300 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
HK$11,300
Price per m²
HK$419
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Mut Wah Street 31-41, Nam Yeung Mansion
Loading map