China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Sing Woo Road
HK$41,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
77 m²
Price
HK$41,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Terrace
Yes
Price per m²
HK$532
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Sing Woo Road
Loading map