China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, La Salle Road 18, La Salle College
HK$46,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
121 m²
Price
HK$46,500
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$384
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, La Salle Road 18, La Salle College
Loading map