China, Hong Kong, Kowloon, Ngau Tau Kok, Ngau Tau Kok Road 189, Sheung Hong House
HK$6,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
HK$6,500
Price per m²
HK$342
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Ngau Tau Kok, Ngau Tau Kok Road 189, Sheung Hong House
Loading map