China, Hong Kong, Hong Kong Island, Tai Hang, Tai Hang Drive
HK$91,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
128 m²
Price
HK$91,000
Price per m²
HK$711
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Tai Hang, Tai Hang Drive
Loading map