999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Central, Graham Street
HK$38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
HK$38,000
Price per m²
HK$603
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Central, Graham Street
Loading map