999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Mosque Junction
HK$19,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
43 m²
Price
HK$19,000
Price per m²
HK$442
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Mosque Junction
Loading map