China, Hong Kong, Hong Kong Island, Wan Chai, Kennedy Road
HK$98,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
162 m²
Price
HK$98,000
Price per m²
HK$605
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Wan Chai, Kennedy Road
Loading map