999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Shek Tong Tsui, Des Voeux Road West
HK$14,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
29 m²
Price
HK$14,500
Price per m²
HK$500
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Shek Tong Tsui, Des Voeux Road West
Loading map