China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Yuen Yeung Lane South, Tower 2
HK$18,400 / month
24-hour hotline Lok Wong
24-hour hotline Lok Wong
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
HK$18,400
Price per m²
HK$634
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Yuen Yeung Lane South, Tower 2
Loading map