Listed today
China, New Territories, Hong Kong, Sai Kung District, Chi Shin Street, PopWalk 2
HK$34,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
96 m²
Price
HK$34,000
Price per m²
HK$354
The listing is located at China, New Territories, Hong Kong, Sai Kung District, Chi Shin Street, PopWalk 2
Loading map