China, Hong Kong, Sai Kung District, Tseung Kwan O Town Centre, Tong Chun Street, Tower 2
HK$43,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
111 m²
Price
HK$43,000
Price per m²
HK$387
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Tseung Kwan O Town Centre, Tong Chun Street, Tower 2
Loading map