999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Seymour Road
HK$80,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
184 m²
Price
HK$80,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$435
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Seymour Road
Loading map