China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Old Peak Road
HK$39,800 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
HK$39,800
Price per m²
HK$561
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Old Peak Road
Loading map