999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Lyttelton Road
HK$39,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
104 m²
Price
HK$39,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Terrace
Yes
Price per m²
HK$375
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Lyttelton Road
Loading map