China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, Cadogan Street
HK$11,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
HK$11,000
Price per m²
HK$611
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, Cadogan Street
Loading map