China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Shan Kwong Road
HK$60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
HK$60,000
Price per m²
HK$811
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Shan Kwong Road
Loading map