China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, Cadogan Street
HK$34,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
HK$34,000
Price per m²
HK$895
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, Cadogan Street
Loading map