999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Park Road
HK$69,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
153 m²
Price
HK$69,000
Price per m²
HK$451
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Park Road
Loading map