999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Des Voeux Road West
HK$50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
HK$50,000
Price per m²
HK$1613
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Des Voeux Road West
Loading map