China, Hong Kong, Kowloon, Tai Kok Tsui, Bedford Road
HK$19,500 / month
原則兩房,向東南,交通方便
原則兩房,向東南,交通方便
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
HK$19,500
Price per m²
HK$464
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Tai Kok Tsui, Bedford Road
Loading map