999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Arbuthnot Road
HK$28,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
47 m²
Price
HK$28,500
Price per m²
HK$606
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Arbuthnot Road
Loading map