China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
HK$75,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
130 m²
Price
HK$75,000
Price per m²
HK$577
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
Loading map