999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Kotewall Road
HK$68,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
165 m²
Price
HK$68,000
Price per m²
HK$412
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Kotewall Road
Loading map