China, Hong Kong, Kowloon, Mong Kok, Tung Choi Street 252, Strong Good Mansion
HK$5,000 / month
唐樓5/F 可連天台出租 或單獨出租
唐樓5/F 可連天台出租 或單獨出租
Property type
apartment
Rooms
1
Size
12 m²
Price
HK$5,000
Price per m²
HK$417
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Mong Kok, Tung Choi Street 252, Strong Good Mansion
Loading map