999077 China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Boundary Street 181-181A
HK$47,000 / month
Property type
apartment
Rooms
5
Size
139 m²
Price
HK$47,000
Price per m²
HK$338
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Boundary Street 181-181A
Loading map