999077 China, Hong Kong, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Canton Road 188, The Victoria Towers Tower 2
HK$36,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
69 m²
Price
HK$36,500
Price per m²
HK$529
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Canton Road 188, The Victoria Towers Tower 2
Loading map