China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, Belcher's Street, Watsons
HK$38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
56 m²
Price
HK$38,000
Price per m²
HK$679
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, Belcher's Street, Watsons
Loading map