999077 China, Hong Kong, Kowloon, Mong Kok, Tung Choi Street 108號地下, 宏發燒臘店
HK$10,000 / month
臨近旺角地鐵站步行不到3分鐘 樓下有食肆(餐廳、甜品店) 步行3分鐘左右亦可到達T.O.P 自住/開店亦可 雖自行添置家具 隨時可約睇樓及租約
Property type
apartment
Rooms
2
Size
46 m²
Price
HK$10,000
Price per m²
HK$217
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Mong Kok, Tung Choi Street 108號地下, 宏發燒臘店
Loading map