999077 China, Hong Kong, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Carnarvon Road 14, Grand Centre
HK$24,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
HK$24,800
Price per m²
HK$605
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Carnarvon Road 14, Grand Centre
Loading map