China, Hong Kong, Sai Kung District, Tseung Kwan O Town Centre, Tong Tak Street
HK$42,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
52 m²
Price
HK$42,000
Price per m²
HK$808
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Tseung Kwan O Town Centre, Tong Tak Street
Loading map