999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Caine Road 18, Town Place Soho
HK$27,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
HK$27,800
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Pool
Yes
Price per m²
HK$772
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Caine Road 18, Town Place Soho
Loading map