China, Hong Kong, Kowloon, Tai Kok Tsui, Larch Street 2-2C, 昇億樓
HK$22,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
HK$22,000
Price per m²
HK$733
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Tai Kok Tsui, Larch Street 2-2C, 昇億樓
Loading map