China, Hong Kong, Tai Po District, Hong Lok Yuen, Hong Lok Yuen Eighteenth Street 25
HK$44,800 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
171 m²
Price
HK$44,800
Price per m²
HK$262
The listing is located at China, Hong Kong, Tai Po District, Hong Lok Yuen, Hong Lok Yuen Eighteenth Street 25
Loading map