Listed today
China, New Territories, Hong Kong, Tseung Kwan O Town Centre, Tong Tak Street
HK$38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
103 m²
Price
HK$38,000
Price per m²
HK$369
The listing is located at China, New Territories, Hong Kong, Tseung Kwan O Town Centre, Tong Tak Street
Loading map