China, Hong Kong, Sai Kung District, Tiu Keng Leng, Choi Ming Street
HK$36,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
111 m²
Price
HK$36,000
Price per m²
HK$324
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Tiu Keng Leng, Choi Ming Street
Loading map