China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road, Block 7
HK$20,500 / month
包差管地租,東南齊傢俬,
包差管地租,東南齊傢俬,
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
HK$20,500
Price per m²
HK$353
The listing is located at China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road, Block 7
Loading map