China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road, Block 5
HK$20,000 / month
東南三房套,包差管地租,,
東南三房套,包差管地租,,
Property type
apartment
Rooms
3
Size
66 m²
Price
HK$20,000
Price per m²
HK$303
The listing is located at China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road, Block 5
Loading map