China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road
HK$24,000 / month
包差管地租,高層海景好住,
包差管地租,高層海景好住,
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
HK$24,000
Price per m²
HK$333
The listing is located at China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road
Loading map