HK$5,700 / 月
ETON SOLO 又有激筍單位放租啦 鄰近銅鑼灣地鐵站F出口 水電差餉管理費寬頻上網全包 24小時CCTV 保安系統 仲仲仲有一套基本傢俱提供添! UNIT 707 建築面積123 呎 1年合約$ 6500/月 , 2年合約$ 5700/月 適合: 網上店工作室、零售、教育、 寫字樓、美容、化妝、美甲、 婚禮策劃 等等 查詢: WhatsApp : (黃先生) 租務部地址:銅鑼灣希慎道8號裕景商業中心12樓1240室 **SOLO 保留最終決定權 **相片只提供參考,及優惠只限特定鋪位
物業類型
公寓
房間
1
面積
5 m²
價格
HK$5,700
租期
無限制
可入住日期
盡快
每 m² 價格
HK$1140
樓盤位於 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Causeway Bay, Hysan Avenue
地圖載入中
香港島 的相關樓盤